1/4

Koreografije:

 

  • Izštevanka (Nana Forte) – APZ Tone Tomšič, 2009

  • Prišla bo pomlad – DBUS, 2013

  • Tja, kamor vodi srce – 1.slovensko tekmovanje koreografskih miniatur 2015 (2.mesto)

  • Glasneje od tišine – 1.slovensko tekmovanje koreografskih miniatur 2015 (2.mesto)

  • Zgodbe z Marsa in Venere (30 min) – MSB in DBUS 2015

  • Prevaljška legenda (80 min) – MSB in DBUS 2015

  • Koliko odtenkov mene? - 2.slovensko tekmovanje koreografskih miniatur 2016 (3.mesto)

  • Riba faraonika (Nana Forte) – APZ Mohorjan, 2016
     

 

Solistične vloge, ki sem jih odplesala v Ljubljani in Zagrebu:

 

  • Ples kadetov (B.Lisjak): Prva učenka

  • Beethovnova sinfonija (M.Šparemblek): Solo vloge

  • Karmina Krležjana (M.Šparemblek): Štiri dekleta

  • Labodje jezero (K.Obradovič, O.Danovski, I.Lukašova): Kraljica, Veliki labod

  • Romeo in Julija (W. Orlykovski): Rozalinda

  • BBB Balet (P. Broyer): Solo točka

  • Pepelka (I. Sertič): Mačeha

  • Hrestač (W. Orlykovski): Klarina mati, Arabski ples, Solo snežinka

  • Sneguljčica (M.Jeras): Prijateljica

  • Matiček se ženi (V.Dedovič): Županova žena

  • Giselle (V.Solomon): Prijateljica

  • Giselle (T.Rode): Bathilda

  • Don Kihot (D.Bogdanič): Ples ciganke

  • Netopir (I.Kosi): Solo par

  • Večer G.Gersvina: Trije pari, Vesela dekleta, Mali šef

  • Ana Karenina (N.Riženko): Dvojnica Ane

 

Baletne predstave v katerih sem bila asistent koreografa (SNG Ljubljana):

 

  • Labodje jezero (Irina Lukašova)

  • Navihanka (H.Spoerli)

  • Balet na glasbo sodobnih koreografov (Niels Christe)

  • Faust (Mojmir Lasan)

  • Don Kihot (Dinko Bogdanič)

  • Picko Packo

  • Bajadera

  • Serenada (Balanchine)

  • Hrestač (Youri Vamos)

  • Romeo in Julija (Youri Vamos)

  • Silfida

  • Giselle (Davi Dawson)

  • Trnuljčica (Irek Mukhamedov)

  • Dr. Živago (Jiri Bubeniček)

 

Operne predstave v katerih sem bila asistent koreografa (SNG Ljubljana):

Vesela vdova, Andrea Chenier, Faust, Kleopatra, Aida, Tri oranže, Renske nimfe, Don Kihot, Kneginja Čardaša, Knez Igor, Traviata, La Boheme, Gorenjski Slavček, Netopir, Pastir, Pepelka